Esame kraštovaizdžio specialistų komanda, kurios pagrindinė veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba stambiais lapuočiais ir spygliuočiais medžiais bei jų sodinimas. Specializuojamės didelių matmenų, specialios formos, magistralinių kelių bei išskirtinių rūšių medžių pardavimuose bei jų sodinime. Patenkiname klientų išskirtinį skonį bei garantuojame aukščiausią kokybę ir Europinius standartus. 14 metų praktinė patirtis, nuolatinis bendradarbiavimas su lyderiaujančiais Europos medelynais, leidžia pasiūlyti didžiausią medžių asortimentą Lietuvoje.

Stambūs medžiai

Ilgametė didžiųjų profesionalių Vakarų Europos medelynų patirtis ir auginama produkcija atvėrė galimybes plyname sklype akimirksniu sukurti 50 metų ar senesnį sodą. Dideli suaugę medžiai sodinami ar perkeliami su dideliu žemės gumulu (šaknys aprišamos specialia medžiaga), įtvirtintais kamienais, kad būtų apsaugomi nuo mechaninių pažeidimų transportuojant. Suformuotame šaknų gumule paprastai būna apie 70% visų augalo šaknų. Dideli medžiai persodinimui ruošiami specialiai 3–5metus.
Pirkdami suaugusį medį, jūs peršokate laiką, sukuriate sau galimybę įsigyti maksimalaus aukščio, dydžio ir amžiaus medį. Investuodami į augalą, jūs investuojate į ateitį.

Galerija

  • Image 01
  • Image 02
  • image 03
  • image 04
Daugiau...

Asortimentas

Visų lapuočių medžių ir spygliuočių asortimentą rasite paspaudę Čia

Eksportas

Lapuočius ir spygliuočius medžius eksportuojame į Latvijos, Estijos ir Rusijos regionus.